Timetracker (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: User
eo: Uzanto
