Timetracker (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: User
fr: Utilisateur

en: Case
fr: Casse

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Track time
fr: Durée
