Timetracker (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Case
hi: मामला

en: Today
hi: आज
