Timetracker (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: User
jv: Panganggo

en: Case
jv: Kasus

en: Today
jv: Dinā iki
