Timetracker (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: User
lt: Narys

en: Case
lt: Užduotis

en: Today
lt: Šiandien
