Timetracker (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Today
my: ယနေ့
