Timetracker (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: User
sr: Корисник
