Timetracker (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Sunday
vi: Chủ nhật

en: Monday
vi: Thứ hai

en: Tuesday
vi: Thứ ba

en: Wednesday
vi: Thứ tư

en: Thursday
vi: Thứ năm

en: Friday
vi: Thứ sáu

en: Saturday
vi: Thứ bảy

en: User
vi: Người dùng

en: Today
vi: Hôm nay
