Timetracker (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: User
am: ተጠቃሚ
