Timetracker (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
