Timetracker (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: User
el: Χρήστης

en: Start
el: Αρχή

en: Case
el: Πεζά/κεφαλαία

en: Today
el: Σήμερα
