Timetracker (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Status
es: Estado

en: Submit
es: Enviar

en: Save
es: Guardar

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: User
es: Usuario

en: Start
es: Comienzo

en: Case
es: Mayúsculas/minúsculas

en: Stop
es: Detener

en: Today
es: Hoy

en: Track time
es: Tiempo de seguimiento
