Timetracker (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Save
id: Simpan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: User
id: Pengguna

en: Start
id: Mulai

en: Case
id: Kasus

en: Today
id: Hari ini
