Timetracker (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Save
it: Salva

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: User
it: Utente

en: Start
it: Inizio

en: Case
it: Maiuscole/minuscole

en: Today
it: Oggi
