Timetracker (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Today
ka: დღეს
