Timetracker (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: User
kk: Пайдаланушы
