Timetracker (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Today
ne: आज
