Timetracker (7.x-1.3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
