Timetracker (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Save
ru: Сохранить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: User
ru: Пользователь

en: Start
ru: Начало

en: Case
ru: Регистр

en: Stop
ru: Остановить

en: Today
ru: Сегодня
