Timetracker (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: User
sk: Používateľ

en: Start
sk: Štart

en: Today
sk: Dnes
