Timetracker (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Save
tr: Kaydet

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: User
tr: Kullanıcı

en: Start
tr: Başlangıç

en: Case
tr: Büyük/Küçük harf

en: Today
tr: Bugün
