Timetracker (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Save
uk: Зберегти

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: User
uk: Користувач

en: Start
uk: Початок

en: Case
uk: Регістр

en: Stop
uk: Зупинити

en: Today
uk: Сьогодні

en: Discard
uk: Відкинути
