Timetracker (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إرسال

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: User
ar: مستخدم

en: Case
ar: شكل الحروف

en: Today
ar: اليوم
