Timetracker (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Submit
az: Təqdim

en: Save
az: Saxla

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: User
az: İstifadəçi

en: Case
az: Seçim
