Timetracker (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: User
gl: Usuario/a

en: Case
gl: Maiúsculas

en: Today
gl: Hoxe
