Timetracker (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: User
he: משתמש

en: Case
he: פנייה

en: Today
he: היום
