Timetracker (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: User
lv: Lietotājs

en: Case
lv: Lieta

en: Today
lv: Šodien
