Timetracker (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Sunday
pt: Domingo

en: Monday
pt: Segunda-feira

en: Tuesday
pt: Terça-feira

en: Wednesday
pt: Quarta-feira

en: Thursday
pt: Quinta-feira

en: Friday
pt: Sexta-feira

en: Saturday
pt: Sábado

en: User
pt: Usuário

en: Case
pt: Caixa

en: Today
pt: Hoje

en: Track time
pt: Reportar horas

en: Allows user to track time.
pt: Permite que um usuário reporte horas.

en: Track time on behave of other users
pt: Reportar horas em nome de outros usuários

en: Approve own time track
pt: Aprovar o próprio reporte de horas

en: You cannot track on behave of other people.
pt: Você não pode reportar horas em nome de outras pessoas.

en: Time track table
pt: Tabela de reporte de horas

en: ← Previous week
pt: ← Semana anterior

en: Next week →
pt: Próxima semana →

en: Error trying to track a disallowed time. Please refresh the Time tracker form and try again.
pt: Erro tentando reportar um período não permitido. Por favor atualize o formulário de Reporte de horas e tente novamente.

en: Error while trying to save your tracked time.
pt: Ocorreu um erro enquanto seu reporte de horas estava sendo salvo.

en: Thank you for tracking! Time tracker updated!
pt: Obrigado por reportar horas! Reporte de horas atualizado!

en: There are reports being processed.
pt: Existem reportes de hora sendo processados.

en: Click to reload
pt: Clique para recarrregar
