Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Administration
az: İdarəetmə

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: edit
az: redaktə et

en: Duration
az: Müddət

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
