Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: edit
be: рэдагаваць

en: Start
be: Пачатак

en: Duration
be: Працягласць

en: Track
be: Адсочваць

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
