Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: view
hu: megtekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: Start
hu: Kezdete

en: Duration
hu: Időtartam

en: Track
hu: Követés

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: End time
hu: Befejezés ideje
