Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
