Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Subject
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: view
id: tampilan

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Start
id: Mulai

en: Duration
id: Durasi

en: Track
id: Telusuri

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan

en: Edit Link
id: Sunting tautan

en: Operations links
id: Tautan operasi
