Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: view
is: skoða

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Start
is: Hefst

en: Track
is: Rekja
