Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Subject
ja: 件名

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: view
ja: ビュー

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Start
ja: 開始

en: Duration
ja: 期間

en: Stop
ja: 停止

en: Track
ja: 履歴

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: Edit Link
ja: リンクの編集

en: Start time
ja: 開始日時

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: End time
ja: 終了日時
