Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: view
ka: ნახვა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
