Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: view
ku: پیشاندان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن
