Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: view
lv: skatīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: edit
lv: labot

en: Start
lv: Sākt

en: Duration
lv: Ilgums

en: Track
lv: Sekošana

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts
