Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra
