Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: edit
nl: bewerken

en: Start
nl: Begin

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Track
nl: Opvolgen

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Start time
nl: Vanaf

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: End time
nl: Tot

en: What?
nl: Wat?
