Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Duration
oc: Durada

en: Track
oc: Seguiment

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar
