Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Home
sk: Domov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: view
sk: zobraziť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Start
sk: Štart

en: Duration
sk: Trvanie

en: Track
sk: Sledovať

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie
