Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Home
sl: Domov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Subject
sl: Zadeva

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: view
sl: pogled

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi

en: Track
sl: Sledi
