Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: This action cannot be undone.
ta: இந்தச் செயல் முடிக்கப்படாமல் இருக்க முடியாது.

en: edit
ta: தொகுக்க
