Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: view
ta: பார்

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Track
ta: பின்தொடர்
