Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Home
uk: Головна

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: view
uk: переглянути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Start
uk: Початок

en: Duration
uk: Тривалість

en: Stop
uk: Зупинити

en: Track
uk: Відстежити

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Timetracking
uk: Облік часу

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Start time
uk: Початковий час

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: End time
uk: Кінцевий час
