Timetracking (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: view
vi: xem

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Start
vi: Khởi động

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Stop
vi: Dừng

en: Track
vi: Theo dõi

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:
