Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Home
af: Tuis

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Administration
af: Administrasie

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer
