Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Administration
ast: Alministración

en: view
ast: vista

en: edit
ast: editar

en: Track
ast: Rastrexar
