Timetracking (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Administration
bs: Administracija

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: edit
bs: izmijeni

en: Track
bs: Prati

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
